ELEKTRYK SZCZECIN​

Awarie, naprawy, pomiary i instalacje elektryczne

Sebastian Chudzik

514-725-032

ELEKTRYK SZCZECIN​

Awarie, naprawy, pomiary i instalacje elektryczne

Sebastian Chudzik

ELEKTRYK SZCZECIN Sebastian Chudzik

Elektryk Szczecin Sebastian Chudzik – ekspert w branży elektrycznej

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu naszą firmę, Elektryk Szczecin, jako ekspertów w branży elektrycznej. Od momentu powstania w 2008 roku w Szczecinie, zdobyliśmy bogate doświadczenie, a także zaufanie klientów w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych oraz pomiarów. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dla mieszkań, domów, biur oraz sklepów, dlatego pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

sprzęt Elektryk Szczecin

Nasze uprawnienia i kwalifikacje

Jako firma, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania instalacji elektrycznych i pomiarów. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi elektrykami, którzy stale podnoszą swoje umiejętności, jak również śledzą najnowsze trendy w branży. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom profesjonalne podejście i wysoką jakość wykonywanych usług.

Obsługa w mieszkaniach, domach, biurach i sklepach

Oferujemy obsługę elektryczną w różnych typach obiektów. Bez względu na to, czy potrzebujesz instalacji w swoim mieszkaniu, domu, biurze czy sklepie, możemy sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasze usługi obejmują m.in. montaż oświetlenia, podłączanie urządzeń elektrycznych, instalację gniazd i włączników, naprawy i konserwację instalacji, a także wiele innych.

Prawo do zdjęcia plomb z liczników prądu

Ważną informacją jest fakt, że w porozumieniu z Zakładem Energetycznym, mamy prawo do zdjęcia plomb z liczników prądu w przypadku konieczności natychmiastowej naprawy lub wymiany tablicy podlicznikowej. Dzięki temu możemy skutecznie przeprowadzać niezbędne prace naprawcze lub modernizacyjne.

Skrócony czas oczekiwania i zwiększona satysfakcja klientów

Jesteśmy świadomi, że czas oczekiwania na usługę jest istotnym czynnikiem dla naszych klientów. Dlatego zorganizowaliśmy pracę w trzech jednoosobowych obsadach, co pozwoliło nam skrócić czas realizacji zleceń. Teraz możemy szybko reagować na potrzeby klientów, a także zapewnić im obsługę w krótszym czasie. Dzięki temu nasza firma cieszy się zwiększoną ilością zamieszczonych opinii na naszej wizytówce Google, co jest dla nas potwierdzeniem satysfakcji naszych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń pod numer telefonu 514 725 032

Opinie naszych klientów

Wioletta GajewskaWioletta Gajewska
19:58 17 Jun 23
Pan Sebastian montował w pokoju córki żyrandol o dość skomplikowanym systemie połączeń. Usługa została wykonana sprawnie, profesjonalnie, a na wizytę czekałam krótko. Jestem bardzo zadowolona. Zachęcam do korzystania z usług Pana Sebastiana.
Thommy84Thommy84
12:54 02 Jun 23
Usługa elektryka zamówiona telefonicznie. Zadanie wykonane prawidłowo. Chociaż w moim przypadku prace były drobne polegające na wymianie gniazdka, to mogę polecić tego pracownika. Koszt wykonania zlecenia przystępny
Robert GóreckiRobert Górecki
09:59 14 Apr 23
Chciałbym serdecznie podziękować za Pańską doskonałą usługę, jaką świadczył Pan na naszej posesji. Wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i w profesjonalny sposób. Jestem bardzo zadowolony z Pańskiej pracy i doceniam wysiłek, który włożył Pan w wykonanie zadania.
KolokoxuKolokoxu
19:25 10 Apr 23
Pan sebastian jest wyjątkowym fachurą. Jego szybka i rzetelna pomoc naprawiła problem, mimo świątecznej pory. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i śmiało mogę polecić go każdemu .
Adam DAdam D
13:38 25 Feb 23
Usługa wykonana 2 lub 3 lata temu. Do tej pory zamontowane gniazdka pomimo wielokrotnych prób ich wyrwania usilnie podejmowanych przez domowników, nie poddają się i dzielnie trwają na miejscu. Sprawnie, fachowo i przystępnie cenowo zatem za chwilę ponownie poproszę o wymianę kolejnych uszkodzonych gniazdek i diagnostykę -ustalenie przyczyny awarii części instalacji.
js_loader

Zapraszamy do kontaktu

ELEKTRYK SZCZECIN Sebastian Chudzik

Telefon komórkowy: 514-725-032

Telefon biurowy: (91)423-77-87

E-mail: elektrofar@tlen.pl

Zapraszamy do kontaktu

ELEKTRYK SZCZECIN Sebastian Chudzik

Telefon komórkowy:

514-725-032

Telefon biurowy:

(91)423-77-87

E-mail:

elektrofar@tlen.pl

Napisz do nas

    Scroll to Top