ELEKTRYK SZCZECIN​

Awarie, naprawy, pomiary i instalacje elektryczne

Sebastian Chudzik

514-725-032

ELEKTRYK SZCZECIN​

Awarie, naprawy, pomiary i instalacje elektryczne

Sebastian Chudzik

Dlaczego trzeba i warto wykonywać pomiary elektryczne?

szczecin pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne – dlaczego są ważne i jak często trzeba je robić?

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą budynku, musisz pamiętać o obowiązku wykonywania okresowych pomiarów elektrycznych. To nie tylko kwestia przepisów prawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowników instalacji. Pomiary elektryczne pozwalają na sprawdzenie stanu izolacji, skuteczności zabezpieczeń oraz ciągłości przewodów ochronnych. Dzięki temu można zapobiec porażeniom prądem, zwarciami czy pożarami.

Zaniedbania mogą jednak okazać się bardzo kosztowne. W ogólnych warunkach ubezpieczeń budynków jednorodzinnych często znajduje się klauzula dotycząca obowiązku dokonywania przeglądów instalacji. Jeśli dojdzie do wypadku czy pożaru, bez ważnego przeglądu ubezpieczyciel może nie wypłacić polisy. Za niedopatrzenie obowiązku kontroli instalacji grozi też grzywna do 5 tys. złotych, a nawet odpowiedzialność karna, jeśli ktoś ucierpi w wyniku wypadku

Jak często należy wykonywać pomiary elektryczne?

Zgodnie z ustawą „Zgodnie z ustawą Prawa budowlanego – art. 62”, pomiary elektryczne powinny być przeprowadzane co najmniej raz na pięć lat. Jednak częstotliwość ta może być uzależniona od rodzaju, zastosowania i warunków pracy instalacji. Warto więc skonsultować się z firmą Elektryk Szczecin Sebastian Chudzik, który doradzi nam, kiedy należy sprawdzić instalację.

Kto może wykonywać pomiary elektryczne?

Ponieważ pomiary elektryczne mogą być wykonywane tylko przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Nie wystarczy mieć pod ręką miernik lub inne urządzenie pomiarowe. Trzeba też umieć prawidłowo wykonać pomiary, zinterpretować wyniki i sporządzić protokół pomiarowy. Dlatego warto zwrócić się do profesjonalnej firmy, która oferuje usługi elektryczne

Gdzie znaleźć dobrego elektryka w Szczecinie?

Jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego elektryka w Szczecinie, który wykona dla Ciebie pomiary elektryczne, skorzystaj z naszej oferty. Elektryk Szczecin Sebastian Chudzik jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem jak również wykwalifikowanym personelem. Zapewniamy terminową i fachową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny, dlatego skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę.

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, dbając o pełne zadowolenie klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam szansę zadbania o Twoje instalacje elektryczne w profesjonalny sposób. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą

Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo

Regularne wykonywanie pomiarów elektrycznych to kluczowa kwestia, która gwarantuje, że w razie zdarzeń losowych Twoje odszkodowanie będzie zawsze w pełni wypłacone.

Nie ryzykuj, zadzwoń do nas już dziś !

Opinie naszych klientów

Wioletta GajewskaWioletta Gajewska
19:58 17 Jun 23
Pan Sebastian montował w pokoju córki żyrandol o dość skomplikowanym systemie połączeń. Usługa została wykonana sprawnie, profesjonalnie, a na wizytę czekałam krótko. Jestem bardzo zadowolona. Zachęcam do korzystania z usług Pana Sebastiana.
Thommy84Thommy84
12:54 02 Jun 23
Usługa elektryka zamówiona telefonicznie. Zadanie wykonane prawidłowo. Chociaż w moim przypadku prace były drobne polegające na wymianie gniazdka, to mogę polecić tego pracownika. Koszt wykonania zlecenia przystępny
Robert GóreckiRobert Górecki
09:59 14 Apr 23
Chciałbym serdecznie podziękować za Pańską doskonałą usługę, jaką świadczył Pan na naszej posesji. Wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i w profesjonalny sposób. Jestem bardzo zadowolony z Pańskiej pracy i doceniam wysiłek, który włożył Pan w wykonanie zadania.
KolokoxuKolokoxu
19:25 10 Apr 23
Pan sebastian jest wyjątkowym fachurą. Jego szybka i rzetelna pomoc naprawiła problem, mimo świątecznej pory. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i śmiało mogę polecić go każdemu .
Adam DAdam D
13:38 25 Feb 23
Usługa wykonana 2 lub 3 lata temu. Do tej pory zamontowane gniazdka pomimo wielokrotnych prób ich wyrwania usilnie podejmowanych przez domowników, nie poddają się i dzielnie trwają na miejscu. Sprawnie, fachowo i przystępnie cenowo zatem za chwilę ponownie poproszę o wymianę kolejnych uszkodzonych gniazdek i diagnostykę -ustalenie przyczyny awarii części instalacji.
js_loader

Zapraszamy do kontaktu

ELEKTRYK SZCZECIN Sebastian Chudzik

Telefon komórkowy: 514-725-032

Telefon biurowy: (91)423-77-87

E-mail: elektrofar@tlen.pl

Zapraszamy do kontaktu

ELEKTRYK SZCZECIN Sebastian Chudzik

Telefon komórkowy:

514-725-032

Telefon biurowy:

(91)423-77-87

E-mail:

elektrofar@tlen.pl

Napisz do nas

    Scroll to Top